Tüm ürünler ithal olduğu için garantisi firmamız altında verilmektedir. Tüm ürünlerimizde 1 yıl iç mekanizma garantisi sunuyoruz 1 yıldan sonra servis ve bakımımız devam etmektedir.

Ürünlerimiz genel olarak AAA kalitedir bazı ürünlerimiz ETA seviyedir. Tüm ürünlerimiz en üst kalite çeliktir renk atma,paslanma vs. durumu söz konusu bile değildir. Safir camdır.

Mekanizmalar üründen ürüne değişiklik gösterebiliyor. Tüm detayları ürünün resmine tıklayarak detay sayfasından görebilirsiniz.

Ödemeleri İş,Garanti,Ing ve Ziraat bankalarımızdan havale/eft ile alıyoruz. Kargolar ödeme alındıktan sonra hazırlanıp tarafınıza iletiliyor. Kargoları anlaşmalı olduğumuz MNG kargo ile gönderiyoruz. Yurtiçinde yapılan tüm kargo işlemlerinin ücretleri bize aittir.

Evet. Yurtdışına kargomuz var UPS Kargo ile tek kargoda 2 saat gönderebiliyoruz gümrüğe takılma söz konusu olmaz ürünleri gift kategorisinde gönderiyoruz. Yurtdışı kargo ücretleri alıcıya aittir 35 Euro kargo ücreti vardır. Ödemeyi Western Union ile alıyoruz ve ödeme bize ulaştıktan sonra kargonuzu çıkarıyoruz ortalama 4-5 iş günü içerisinde kargonuz size ulaşacaktır.

Eğer ürünün paketini açıp kullanmamışsanız veya ürününüz henüz sipariş aşamasındayken ürünün başka bir ürünle değişimini yapabiliriz. Ancak geri iade sağlayamayız çünkü tüm ürünlerimiz Sıfır olarak satılmaktadır.